Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

AKČNÍ NABÍDKA

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

KONTAKTY

Zlínské rybářské centrum
ul. Ladislava Váchy 675
760 01 Zlín - Prštné
tel: +420 577 011 774
fax: +420 577 011 774
milfa(a)volny.cz
WWW: www.milfa.cz
EMAIL: info@fishing-profi.cz

31. 10. 2018

NOVINKY STARBAITS již skladem GARLIC FISH a SCOPEX KRILL

Rádi bychom Vám představili novinky pro rok 2019 a to boilies STARBAITS řady concept GARLIC FISH a řady probiotic SCOPEX KRILL.

 

STARBAITS GARLIC FISH

https://www.fishing-profi.cz/fishing-profi/e-search?q=starbaits&search_submit=&qm=2

Starbaits Garlic Fish

Garlic Fish kombinuje výraznou česnekovou vůni a chuť s prvotřídními rybími surovinami jako jsou výběrové rybí moučky, směs rybích olejů či rozpustný rybí extrakt s vysokým obsahem proteinu.

Čistý esenční česnekový olej dodává boilies zcela přirozenou česnekovou vůni a navíc se ihned při dopadu do vody začne uvolňovat i v chladnějších podmínkách. Díky česnekovému práškovému atraktoru a minerální soli má boilies specifickou česnekovo-slanou chuť, který vyvolává u kaprů mimořádnou žravost.

Boilies je díky svému složení lehce stravitelné a tudíž nedochází k efektu přesycení ani při dlouhodobých krmných kampaních.

Garlic Fish doporučujeme spíše do teplejší vody, kdy dochází k lepšímu rozpouštění rybí složky, zejména rybích olejů.

SLOŽENÍ: esenční olej z česneku a česnekový práškový extrakt, výběrové rybí moučky a rybí oleje, rozpustný rybí protein, slaná chuť

OBDOBÍ: jaro, léto (teplejší voda)

VNADĚNÍ: možnost masivního vnadění

LOKALITA: bahnité i písčité dno

SELEKTIVITA RYB: velký kapr

RYCHLOST NÁSTRAHY: ideální na střední a delší výpravy na více dnů

 

STARBAITS SCOPEX KRILL

https://www.fishing-profi.cz/fishing-profi/e-search?q=starbaits&search_submit=&qm=2

Starbaits Scopex Krill

Novinka pro rok 2019 boilies STARBAITS Probiotic Scopex & Krill. Je kombinací světoznámé krémové aroma Scopex s vysokou sladkostí a luxusních krillových surovin.


Scopex aroma se vyznačuje rychlou a hlavně 100% rozpustností jak v teplé, tak i v chladné vodě a vytváří okamžitou a mimořádné sladkou pachovou stopu ve vodním sloupci. Přírodní krillové výtažky a extrakty jsou vyhledávanou pochoutkou všech kaprů.


Navíc unikátní kontrast pálivého koření a sladké chuti stimuluje kapří apetit a ryby lze tak dlouhou dobu udržet na krmném místě.

SLOŽENÍ: sladké, krémové aroma Scopex, práškový extrakt z krillu, tekutý krillový výtažek, směs pálivého koření, sladká chuť

OBDOBÍ: celoroční rybolov

VNADĚNÍ: možnost masivního vnadění

LOKALITA: bahnité a písčité dno

SELEKTIVITA RYB: univerzální nástraha na velké i menší kapry

RYCHLOST NÁSTRAHY: ideální na kratší a střední výpravy