Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Zlínské rybářské centrum
ul. Ladislava Váchy 675
760 01 Zlín - Prštné
tel: +420 577 011 774
fax: +420 577 011 774
milfa(a)volny.cz
WWW: www.milfa.cz
EMAIL: info@fishing-profi.cz

SLEVOVÝ PROGRAM
SLEVOVÝ PROGRAM

VĚRNOSTNÍ SLEVA 3%

Věrnostní sleva, kterou lze získat automaticky za registraci do našeho e-shopu www.fishing-profi.cz a přihlášení v době nákupu.

Po provedení registrace a následném přihlášení, se Vám automaticky nastaví 3% sleva. Po každém příhlášení do e-shopu se ceny automaticky sníží o 3%, tedy zákazník již vidí ceny ponížené o platnou slevu.

Pokud nebudete v době nákupu přihlášení, nebude Vám poskytnuta sleva 3%. U vybraných položek akčního a výprodejového zboží slevu nelze využít.

INDIVIDUÁLNÍ SLEVA - Při větším nákupu zboží, můžeme poskytnout individuální slevu, kontaktujte nás na  e-mail (milfa@volny.cz) z nabídkou o co by jste měli zájem. Jsme schopni Vám sehnat jakékoliv zboží, které zrovna nemáme na e-shopu.

 

CHCETE ZÍSKAT SLEVU AŽ 12%?

Při registraci do našeho systému a pravidelném nákupu v našem e-shopu se Vám sleva bude navyšovat dle celkové útraty.

SLEVA 3%

pouze za registraci. Při poskytnutí slevy, musí být zákazník přihlášený. Po přihlášení se Vám automaticky ceny sníží o danou slevu. U vybraných položek akčního a výprodejové zboží slevu nelze využít, avšak hodnota produktu bude započítána pro navýšení slevy.

SLEVA 5%

platí při celkové útratě 5 001Kč až 15 000Kč. Po dosažení celkové útraty 15000Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 8% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno. U vybraných položek akčního a výprodejového zboží slevu nelze využít.

SLEVA 8%

platí při celkové útratě 15 001Kč až 30 000Kč. Po dosažení celkové útraty 30000Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 10% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno. U vybraných položek akčního a výprodejového zboží slevu nelze využít.

SLEVA 10%

platí při celkové útratě 30 001Kč až 60 000Kč. Po dosažení celkové útraty 60000,- Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 12% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce! U vybraných položek akčního a výprodejového zboží slevu nelze využít.

SLEVA 12%

platí při celkové útratě nad 60 001Kč. U vybraných položek akčního a výprodejového zboží slevu nelze využít.


SLEVOVÝ PROGRAM NA KAMENNÉ PRODEJNĚ VE ZLÍNĚ

Slevový program lze využít i na kamenné prodejně ve Zlíně, jen je potřeba se na prodejně zaregistrovat do našeho systému registrační pokladny. Po registraci Vám bude sleva poskytnuta dle podmínek viz. výše.

 

 

Děkujeme.

 

Zlínské rybářské centum

 

Pozn. Hodnoty předchozího nákupu je připisována na věrnostní účet do 14 pracovních dnů od realizace (odeslání) objednávky. Celková suma realizovaných objednávek se zobrazuje ihned po přihlášení.

Změny cen se projeví při příhlášení zákazníka!

Do souhrnu výše slevy budou započítány pouze objednávky řádně uskutečněné, tedy převzaté a zaplacené od zákazníka. Při odstoupení od kupní smlouvy, tedy vrácení zboží nebo její část, nebude tato částka do celkového nákupu započítána.

Společnost Milfa fishing int. s.r.o. si vyhrazuje právo na jednostrannou změnu podmínek bez předchozího upozornění a vyhrazuje si tento věrnostní program zrušit či změnit.